“ВИБІР КРАЇНИ” 2021

Повідомляємо, що за даними Держстату України були підведені підсумки роботи підприємств. Консис, ВКП, ТОВ, яке увійшло в номінацію…

на цій техніці наші вироби

Трос гідророзподільника

Трос гідророзподільника є одним з популярних видів тросів в гамі КОНСИС. Це пояснюється досить просто: гідророзподільник часто затребуваний в дорожньої, будівельної техніки, інше. Гідравлічний розподільник являє собою пристрій для зміни напрямків потоку спеціальної рідини у гідроприводі.

За допомогою перемикання ручки розподільника оператор може змінювати з’єднання гідравлічних ліній – направляти робочу рідину в потрібних напрямках (до обраних гідравлічним агрегатів).

Трос гідророзподільника – push-pull привід, що складається з боудена (кожуха), сердечника всередині і відповідною арматурою (наконечниками підключення до керованим вузлів). Схема троса гідророзподільника представлена на зображенні 3D-моделі:

Найбільше тросів гідророзподільника КОНСИС виробляє на трактори, до яких чіпляють різні доповнення: плуги, сівалки, жниварки на с/г тракторах; екскаватори, бульдозери, навантажувачі і т. д. Всі вони управляються за допомогою гідророзподільників, які направляють гідромасло від гідромоторів до гідроциліндрів. Найбільші наші клієнти по трос гідророзподільника: МТЗ, ПТЗ, Амкадор. ХТЗ, Ельворті, ЧТЗ, ТЕРЕКС, і т.д.

Запірно-регулюючого елемент гідророзподільника обумовлює існування наступних двох типів розподільників: клапанні і золотникові. Перші характеризуються більше герметичністю і тиском в системі. Другі більш компактні за габаритами і плавні по своїй роботі. КОНСИС пропонує троса гідророзподільника для обох видів пристроїв. Нижче представлені живі фотографії наших тросів в зборі з розподільниками.

Звертайтеся до нас – ми виготовимо трос гідророзподільника за індивідуальними критеріями або запропонуємо серійний варіант для потрібної моделі техніки!

Додатково про керування гідророзподільником:
http://consys.com.ua/upravlenie-gidroraspredelitelem/

Також запрошуємо Вас у наш магазин:
http://consys.com.ua/shop/

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність