“ВИБІР КРАЇНИ” 2021

Повідомляємо, що за даними Держстату України були підведені підсумки роботи підприємств. Консис, ВКП, ТОВ, яке увійшло в номінацію…

на цій техніці наші вироби

Якість

На підприємстві Системи Управління – КОНСИС запроваджена система управління якістю ISO 9001 і QS 9000.

Всі системи управління, пропоновані Вам (троси дистанційного керування, педалі, шифтери), своєю якістю відповідають усім вимогам міжнародних стандартів. Крім того, ми з гордістю повідомляємо, що перевірку відповідності наших виробів стандартам якості виконали найвідоміші в світі організації такі, як Lloyd`s і UL:
lloyds ul
Ви можете переконатися, що і найбільш шановні споживачі нашої продукції в Україні також задоволені її якістю.

Підтвердження високої якості ВКП “Системи Управління – КОНСИС”:

Editorial office (Madrid) Spain Підготовчий комітет МІЖНАРОДНОГО ПРИЗУ «ЗА ЯКІСТЬ», щорічно присуджується нашої видавничою групою у співпраці з «КЛУБОМ ЛІДЕРІВ ТОРГІВЛІ», на основі інформації, наданої підприємцями ями-членами клубу (7700 членів з 90 країн), в результаті голосування вибрав компанію ВКП «Системи управління – КОНСИС», як гідну цієї нагороди. Дана нагорода присуджується ВКП «Системи управління – КОНСИС» щорічно, з 2009-ого року.
quality consys Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління. Вручення національної нагороди “Золотий символ якості” та присвоєння Почесного звання “Лідер підприємництва України” – 2014 рік.
quality consys WQC (World Quality Commitment) – Париж 2014. Нагорода “Systems of Control – CONSYS” призом в категорії золото – міжнародна зірка за якість WQC.

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність