“ВИБІР КРАЇНИ” 2021

Повідомляємо, що за даними Держстату України були підведені підсумки роботи підприємств. Консис, ВКП, ТОВ, яке увійшло в номінацію…

на цій техніці наші вироби

Троса дистанційного керування, троса КПП, тросові приводи

Троса КПП, управління гідророзподільника, газ-реверс, будь-які троса управління від КОНСИС.
Трос (cable) або Боуден (bowden) – пристрій для гнучкої передачі механічних зусиль в системах управління машин.тросы дистанционного управления
Складається з міцного сталевого плетеного троса (сердечника), покритого мастилом і вміщеного в гнучкий кожух з поліуретановою оболонкою. На кінцях троса закріплена арматура (наконечники), яка фіксує положення зовнішнього кожуха, але допускає незалежні переміщення сердечника всередині нього.
Троси дистанційного керування (ТДУ) призначені для передачі “тягни-штовхай” зусиль від механізму управління до виконавчого механізму по будь-якій трасі згинання.
Як правило, троси управління (ТДУ) замінюють важільні і гідравлічні системи передачі зусиль, які є більш громіздкими, металоємними, складними для регулювання, і тому малонадійними.

Варіанти виготовлення:
– звичайні (Hi-Performance) – для роботи в нормальному навколишньому середовищі;
– морського виконання (Marine) – захищені від корозії;
– спеціалізовані з підвищеними властивостями (Specialized) – для роботи у важких умовах і підвищеній температурі

Сфера застосування ТДУ дуже широка:
– наземна техніка (трактори, автомобілі, автобуси, комбайни, дорожні машини, бурові станції);
– спеціальні медичні агрегати;
– морські та річкові плавзасоби (катери, яхти, скутери);
– повітряний транспорт (літаки, гвинтокрили)

Тросові приводи мають універсальність застосування, так як мають просту і надійну конструкцію, довговічні, стійкі до впливу атмосфери і агресивного середовища, безшумні, вібростійкі, легкі. Залежно від умов роботи ТДУ підрозділяються на серії і в межах кожної з них мають певні параметри, які можна вибрати виходячи з Ваших завдань.

Структура троса:
троса управления

троса управленияНаконечники різного призначення:
– внутрішні (кульові шарніри (ball-joints), демпфери (snubbers, dampers), гвинтові анкери (screw-in anchor), узгоджені з органами управління такими, як важелі коробки вибору передач і зчеплення, рухливі елементи ручного гальма, різні шіфтери в поворотних кабінах екскаваторів і кранів, зовнішні перемикачі в навісному обладнанні тракторів, а також у багатьох інших системах управління.
Ви можете замовити у нас різні наконечники також окремо від троса!
зовнішні, які, як правило, виходять в салон або кабіну транспортного засобу та управляються водієм-оператором. Оскільки сфера застосування ТДУ охоплює найрізноманітніші галузі, серед зовнішніх наконечників можуть зустрічатися ручки приводу гальма стоянки, відкриття дверей або капота, всіляких екстрених систем пожежогасіння, управління гідравлікою або пневматикою, контролю кутів повороту закрилків легких літаків або відповідних приводів на яхтах і катерах.
наконечники, шаровые шарниры

Детальна інформація про застосовності тут:
застосованість.xls

Якщо Ви не знайшли необхідний варіант, скористайтесь каталогом:
каталог тросов дистанцинного управления
Завантажити каталог

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність