+38 (0362) 623244 +38 (0362) 623402
на цій техніці наші вироби

Троса дистанційного керування, троса КПП, тросові приводи

тросы дистанционного управленияТроса КПП, управління гідророзподільника, газ-реверс, будь-які троса управління від КОНСИС.
Трос (cable) або Боуден (bowden) – пристрій для гнучкої передачі механічних зусиль в системах управління машин.
Складається з міцного сталевого плетеного троса (сердечника), покритого мастилом і вміщеного в гнучкий кожух з поліуретанової оболонкою. На кінцях троса закріплена арматура (наконечники), яка фіксує положення зовнішнього кожуха, але допускає незалежні переміщення сердечника всередині нього.
Троси дистанційного керування (ТДУ) призначені для передачі тягнуть-штовхають зусиль від механізму управління до виконавчого механізму по будь-як завгодно згинається трасі.
Як правило, троси управління (ТДУ) замінюють важільні і гідравлічні системи передачі зусиль, які є більш громіздкими, металоємність, складними для регулювання, і тому малонадёжнимі.

Варіанти виготовлення:
– звичайні (Hi-Performance) – для роботи в нормальній навколишньому середовищу;
– морського виконання (Marine) – захищені від корозії;
– спеціалізовані з підвищеними властивостями (Specialized) – для роботи у важких умовах і підвищеної температури

Сфера применения ТДУ очень широка:
– наземна техніка (трактори, автомобілі, автобуси, комбайни, дорожні машини, бурові станції);
– спеціальні медичні агрегати;
– морські та річкові плавзасоби (катери, яхти, скутери);
– повітряний транспорт (літаки, вертольоти)

Тросові приводи мають універсальністю застосування, так як мають просту і надійну конструкцію, довговічні, стійкі до впливу атмосфери і агресивного середовища, безшумні, вібростійкі, легкі. Залежно від умов роботи ТДУ підрозділяються на серії і в межах кожної з них мають певні параметри, які можна вибрати виходячи з Ваших завдань.

Структура троса:
троса управления

троса управленияНаконечники різного призначення:
– внутрішні (кульові шарніри (ball-joints), демпфери (snubbers, dampers), гвинтові анкери (screw-in anchor), узгоджені з органами управління такими, як важелі коробки вибору передач і вичавлюючи зчеплення, рухливі елементи ручного гальма, різні шіфтери в повертати кабінах екскаваторів і кранів, зовнішні перемикачі в навісному обладнанні тракторів, а також у багатьох інших найрізноманітніших системах управління.
Ви можете замовити у нас різні наконечники також окремо від троса!
зовнішні, які, як правило, виходять в салон або кабіну транспортного засобу та управляються водієм-оператором. Оскільки сфера застосування ТДУ охоплює найрізноманітніші галузі, серед зовнішніх наконечників можуть зустрічатися ручки приводу гальма стоянки, відкриття дверей або капота, всіляких екстрених систем пожежогасіння, управління гідравлікою або пневматикою, контролю кутів повороту закрилків легких літаків або відповідних приводів на яхтах і катерах.
наконечники, шаровые шарниры

Детальна інформація про застосовності тут:
застосованість.xls

Якщо Ви не знайшли необхідний варіант, скористайтесь каталогом:
каталог тросов дистанцинного управления
Завантажити каталог

Добавить в Анти-Баннер

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність