“ВИБІР КРАЇНИ” 2021

Повідомляємо, що за даними Держстату України були підведені підсумки роботи підприємств. Консис, ВКП, ТОВ, яке увійшло в номінацію…

на цій техніці наші вироби

Про нас

 

«Системи управління – КОНСИС» є офіційним виробничо-комерційним підприємством – представником англійської фірми ORSCHELN EUROPE. У нас підібраний кваліфікований персонал для проектування та виготовлення систем управління транспортними засобами. Ми володіємо правом інтелектуальної власності на вироби, що виготовляємо, а також маємо повний комплект необхідних технологій та обладнання, що забезпечують можливість серійного та одиничного проектування різних систем управління, як для заводів, так і для індивідуальних проектів.

Споживачами нашої продукції є різні транспортні засоби, будівельні конструкції, верстатобудування, медицина.

НАЗЕМНІ: вантажівки, автобуси, трактори, комбайни, залізничний транспорт, метрополітен, дорожня техніка, бурова техніка, комунальна техніка.

ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ: кораблі, яхти, катера, моторні човни, скутери.

ПОВІТРЯНИЙ ТРАНСПОРТ: літаки, гвинтокрили, амфібії.

Наші багаторічні виробничі зв’язки з підприємствами Європи, Америки і Азії дозволяють виконати Ваші замовлення навіть в тому випадку, якщо ми самі не виробляємо це.

Наші патенти:

УкраинаУкраинаРоссияБеларусьБеларусь

Наші досягнення:

За результатами 2013-ого року ВКП “Системи Управління – КОНСИС” увійшло в категорію “АА” серед підприємств по КВЕД 29.32.1 (Виробництво інших машин та устаткування для сілького та лісового господарства). “Ліга Кращих” нагороджує орденом “Лідер економіки”.
Експортер 2013-ого року в Україні На основі науковообгрунтованої статистики методології зваженого ранжування підприємств України підприємство ВКП “Системи управління – КОНСИС” займає призове місце серед експортерів України за сумою 4-х показників зовнішньоторговельної діяльності.
Переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг)“100 кращих товарів України – 2008” ТзОВ-ВКП «Системи управління – КОНСИС»
Експортер року в ТОП-10 УКТЗЕД (український класифікатор товарів зовнішньоекономічної діяльності)
ЛІГА КРАЩИХ Міжнародний Економічний Рейтинг За офційними даними Державного Комітету статистики України та у відповідності з EUROPEAN STANDART RATING (Європейським стандартом рейтингування) проведено ранжирування динаміки економічних показників серед 350 000 суб’єктів господарювання України. Станом на 2010 рік підприємство ВКП “Системи управління – КОНСИС” здобуло перевагу над конкурентами на посіло
2” місце у рейтингу “Динаміка розвитку підприємства за критеріями, згідно профілюючого КВЕД №34.30.0” – “Виробництво вузлів, деталей та приладдя для автомобілів та двигунів”.
НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-РЕЙТИНГ Згідно наданої підприємство ВКП “Системи управління – КОНСИС” звітності до Державних органів статистики України, держава визначила підприємство, як “Лідера галузі 2011”.
ВКП “Системи управління – КОНСИС” зайняло “36” місце в Україні серед підприємств по напрямку “Виробництво інших машин та устаткування для сільського ті лісового господарства” (КВЕД 29.32.1).
КОМІТЕТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ За офіційними даними органів Державної статистики України ТОВ ВКП “Системи управління – КОНСИС” за останні роки неодноразово займало одну з провідних позицій в економічних рейтингах за своїм основним видом діяльності, що засвідчило власну стабільність, високий рівень економічних
показників, компетентність у питаннях організації робочого процесу.
Експортер року в Україні Цей високий статус підтверджує особисті професійні досягнення та лідируючі позиції компанії ВКП “Системи управління – КОНСИС” на ринку України. Слід зазначити, що підприємство ВКП “Системи управління – КОНСИС” займає лідируючі позиції в кількох товарних групах.

 

Інтернет пише про нас:

“…Третьим, и итоговым, заходом стала реализация с применением мощного троса дистанционного управления, элементы которой можно увидеть на следующих фотографиях:


Схема работает безукоризненно.

Отдельная благодарность Ген.директору и Гл.технологу ПКП “Системы управления – Консис” ( http://consys.com.ua ) за оперативные консультации и помощь.”

джерело: 4wd.ru

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність