“ВИБІР КРАЇНИ” 2021

Повідомляємо, що за даними Держстату України були підведені підсумки роботи підприємств. Консис, ВКП, ТОВ, яке увійшло в номінацію…

на цій техніці наші вироби

Дилери

Остерігайтеся підробок: ВКФ «КОНСИС» з м Брянська не є нашим дилером і незаконно займається виготовленням продукції під нашою маркою 

 

Наші Інтернетпартнери:

Avto.pro спеціалізована онлайн-майданчик для купівлі та продажу запчастин. Платформу щомісяця відвідує понад 3 мільйони користувачів. Тут попит в рази вищий за пропозицію! Тому у кожного є можливість розширити свій бізнес або продати пару непотрібних запчастин.

Автопром являє собою не тільки посередника між продавцем і покупцем, а потужний інструмент, де представлений систематизований і сформований експертами каталог. Сайт успішно працює на протязі 8 років. На автопром ви побачите сучасні можливості для масштабування бізнесу, а також простий, але прибутковою торгівлі.

Автопром надає надійний і грамотний сервіс, популярний серед всіх учасників ринку. При продажу та купівлі запчастин онлайн-платформа звільнить вас від зайвих витрат і клопоту.

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність