“ВИБІР КРАЇНИ” 2021

Повідомляємо, що за даними Держстату України були підведені підсумки роботи підприємств. Консис, ВКП, ТОВ, яке увійшло в номінацію…

на цій техніці наші вироби

Троса КПП

 

Троса КПП є особливим видом тросових приводів, виходячи з покладених на них навантажень при управлінні вузлами і агрегатами транспортного засобу, зокрема коробкою передач. Очевидно, існує велика кількість різновидів тросів дистанційного керування, таких як управління гідророзподілювачем або ж акселератором, інше, але саме троса КПП мають найвищу навантаження експлуатації, тобто передають або приймають максимальні зусилля від органів управління.

Троса КПП виробництва КОНСИС встановлюються на різній техніці, а саме: Богдан, КАВЗ, НефАЗ, ЛіАЗ, МАН, МАЗ, інші автобуси і вантажівки. Звичайно ж, вони встановлюються і на спеціальну техніку. Троса КПП в більшості випадків базується на основі так званої 6-ї серії Боудену, тобто кожухів (оболонок троса) з відповідним посиленим сердечником. Застосування 6-ї серії в тросах КПП є логічним і виправданим, виходячи з переданих ім’я навантажень.

Подробиці тут:
http://consys.com.ua/cables/

Які Вам троса КПП необхідні для вибору передач або троса КПП для перемикання передач, в обох випадках ПКП «Системи управління – КОНСИС» забезпечать Вас необхідними виробами, оскільки саме наші троса КПП встановлюється на заводах при виробництві дорожньої техніки по всьому СНД і в деяких країнах Європи.

Троса КПП застосовується в основному в тих випадках, коли установка жорстких тяг, виконаних у вигляді порожніх штанг або ж труб, є неприпустимою, виходячи з архітектури розташування вузлів і агрегатів транспортного засобу. Троса КПП вирішують проблему скільки завгодно складної траси передачі тягнуть-штовхають зусиль від органів управління до коробки перемикання передач.

Часто до нас звертаються дрібносерійні виробники, а також автори саморобних транспортних засобів для за допомогою у вирішенні їхніх завдань по передачі дистанційних зусиль від важелів, розміщених в салоні, до коробки передач їх всюдиходів, позашляховиків або інших спеціальних засобів. Так, троса КПП КОНСИС застосовуються на всюдиходах ШЕРП і ШАМАН, а також в деякій військовій техніці.

(фото з wikipedia.org)

Троса КПП КОНСИС завжди спеціалізовані під конкретний транспортний засіб, а саме мають потрібне фітинги, тобто арматуру на кінцях троса, яка відповідає кріпленням троса КПП органу управління або виконавчому органу (коробка передач). Різноманітність кінцевий арматури на тросах КПП Ви можете вивчити на нашому сайті або запитати через форму зворотного зв’язку. Троса КПП виробництва КОНСИС можуть мати також індивідуально виготовлені наконечники.

Надійність тросів КПП КОНСИС забезпечена гарантією 500 000 циклів. Вибір тросів КПП у нас в магазині – величезний! Запрошуємо Вас відвідати його і підібрати потрібний трос КПП на вашу техніку. Якщо Ви не знайдете відповідний трос КПП в нашому магазині, скористайтеся формою нижче для виготовлення виробу за індивідуальним замовленням!

Наш магазин:
http://consys.com.ua/shop/

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність