+38 (0362) 623244 +38 (0362) 623402
на цій техніці наші вироби

Механічні підлогові і підвісні педалі Felsted

Механическая педаль ноги FelstedДля широкого застосування на важких вантажівках, автобусах, сільськогосподарської техніки, устаткування будівництва доріг і фактично для всіх інших механізмів, які можуть управлятися і контролюватися ногою, фірма Felsted спеціально розробила конструкцію «Механічна ножна педаль».
Педаль характеризується набагато більшою жорсткістю, міцністю і надійністю в порівнянні з алюмінієвими виливками, і має форму, що запобігає зісковзування ноги з педалі. Це досягається тим, що застосовується для її виготовлення сталь має спеціально розроблене захисне покриття бронзою для контакту з маслом, яке не зношується, як, наприклад, покриття з полімерів.
Для простоти установки педалі застосоване болтове з’єднання з підлогою в трьох точках. Установка ж троса управління включають в себе унікальне кріплення замкового типу, яке вимагає мінімального часу установки. Для універсальності педаль має можливість обертання на 360 ° навколо осі, дозволяючи введення троса управління з будь-якого боку. Допускається застосування педалі з 3-ї або 4-ої серією тросів управління і з дводюймовим або тридюймовим їх ходом. Також є можливість з’єднати педаль з модулятором в разі необхідності роботи двигуна при підвищених навантаженнях. Повернення педалі в початкове положення забезпечується пружиною. Для поліпшення ергономіки конструктивно забезпечена можливість налаштовувати педаль по висоті. Іншою особливістю є наявність спеціального майданчика, яка очищає взуття від бруду і дозволяє відпочинок ноги водія.
При використанні педалі з тросами, виготовленими ПКП «Системи управління-КОНСИС», Ви отримуєте надійну систему управління, на яку завжди можете покластися.

Сфера застосування механічних педалей досить широка:
– наземні дорожні та спеціалізовані транспортні засоби (трактори, екскаватори, автомобілі, автобуси, комбайни, бурові станції);
– морський і річковий транспорт (катери, яхти)
каталог механических педалей
Завантажити каталог

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність