“ВИБІР КРАЇНИ” 2021

Повідомляємо, що за даними Держстату України були підведені підсумки роботи підприємств. Консис, ВКП, ТОВ, яке увійшло в номінацію…

на цій техніці наші вироби

Де встановлені вироби КОНСИС?

На фотографіях в слайдері Ви бачите реальні транспортні засоби, на яких встановлені наші вироби.

Чому саме наші? Давайте розберемося: ми пропонуємо троса дистанційного керування і супутні їм різні важелі, куліси, майстер-опори, селектори, шіфтери, педалі.

Дивіться каталог і вибирайте: каталог КонСис

Таких пропозицій Ви зможете знайти достатньо багато. Але наші цінові пропозиції та конструктивні особливості Ви оціните досить швидко:

  • Працездатність тросів дистанційного керування оцінюється кількістю циклів передачі рухів тягни-штовхай (для звичайних тросів – 800 000 циклів, для прецизійних тросів – більше 1 000 000). Чому? Застосування особливих матеріалів і особливої конструкції оболонки троса і його сердечника.
  • Працездатність електронних педалей для двигунів з вимогами Євро-3, 4, 5, 6 більш 10 000 000 циклів, т.я. в них немає деталей, що труться, потенціометр виконаний на основі датчика Холла, педаль практично вічна.
  • Про якість наших виробів говорять наші нагороди і сертифікати.
  • Ваші сумніви ми усунемо авторитетом наших споживачів, це відомі марки – дивіться нашу таблицю вживаності: застосовність КонСис
  • Ви маєте можливість замовити будь-яку кількість виробів, наші менеджери обов’язково допоможуть вирішити питання оплати і відвантаження Вашого замовлення.

Дізнайтеся ціну, зв'яжіться з нами:

актуальний каталог продукції і застосовність тросів на дорожній техніці

каталог виробів застосовність